ارسال ایمیل تبلیغاتی از 25000 تومان!

نامه همواره يكي از ابزارهاي بازاريابي و تبليغات بوده است. با افزايش روزافزون استفاده از پست الكترونيك (email) اين ابزار به شيوه اثربخشي براي تبليغات اينترنتي تبديل شده است. تبليغات از طريق پست الكترونيك ابزاري مقرون به صرفه ای است كه از نرخ پاسخگويي بالايي نيز برخوردار است. همچنين اين ابزار موجب وفاداري مشتريان و نيز موجب تقويت نام تجاري مي‌شود، ضمن اينكه در جذب و نگهداري مشتريان نيز ابزار بسيار كارآمدي است.
در اين روش اطلاعات مورد نظر به صورت متون گرافيك (ثابت يا متحرك)، همزمان برای هزاران نفر ارسال می‌شود و دريافت كنندگان می‌توانند     

 با پركردن فرمهای پيش بينی شده در نامه با فرستنده ارتباط دو سويه (Interactive) برقرار كنند. اين نامه‌ها را می‌توان بصورت خبرنامه‌های ادواری نيز ارسال کرد.

امروزه اينترنت يکي از رسانه‌هاي تبليغاتي به شمار مي‌رود. هر روز تعداد بيشتري از صاحبان مشاغل به سمت تبليغات در اين رسانه کشيده مي‌شوند.

يکي از راه‌هاي تبليغات در اينترنت ارسال ايميل‌هاي تبليغاتي است. ارسال تبليغات از طريق ايميل در عين داشتن مخاطب فراوان بسيار مقرون به صرفه نيز مي‌باشد.

انواع مختلفي از تبليغات مبتني بر پست الكترونيك وجود دارد. يك نوع از تبليغات مبتني بر پست الكترونيك خبرنامه‌هاي اينترنتي هستند كه توسط شركت و يا نماينده فروش شركت تهيه شده و براي گروه خاصي كه علايق مشتركي در مورد كالا و خدمات دارند ارسال مي‌شوند و خدماتي را به مشتريان ارائه مي‌كنند. ارسال خبرنامه‌ها در بسياري از موارد با كسب اجازه از مشتريان و بصورت ادواري صورت مي‌گيرد.


اما نکته حائز اهميت اين که شرکتها و يا اشخاصي مي‌توانند خدمات تبليغاتي صحيح و واقعي از طريق ايميل به شما ارائه دهند که داراي مجوز قانوني از Yahoo يا Gmail باشند، چرا که وقتي از يک IP يا دامنه بيش از 50 عدد ايميل ارسال گردد، بلافاصله سرويس‌هاي Yahoo و يا Gmail آن را مسدود مي‌کنند و حتي اجازه ورود اين ايميل‌ها به فولدر Spam (دور ريز) را نيز نمي‌دهند.

سرويس‌هاي داراي مجوز بين‌الملل سرويس Permission Base ناميده مي‌شوند. در اين نوع سرويس ايميل، ارسال کننده تبليغات (Sender) بايد نام يک ايميل واقعي مربوط به خودتان باشد.

چنانچه شرکت‌هاي ارائه دهنده سرويس ارسال تبليغات از طريق ايميل، از ايميل واقعي معرفي شده توسط شما براي ارسال تبليغات استفاده نکنند، بدان معنا است که سرويس ارسال کننده ايميل داراي مجوز قانوني نمي‌باشد در سرويس‌هاي ايميل فاقد مجوز Yahoo و Gmail کليه ايميل‌هاي ارسالي Black (توقيف) مي‌گردد و در نتيجه ايميل‌ها به مقصد نمي‌رسند.

نکته حائز اهميت اين که 7/92 درصد از ايميل کاربران Yahoo و Gmail مي‌باشد. قابل ذکر است که  شرکت ما داراي مجوز ارسال ايميل از Yahoo و Gmail بوده و با بهره‌گيري از بزرگترين بانک پست الکترونيک کاربران ايراني، آماده ارائه خدمات تبليغاتي با رعايت سرويس Spam و ارسال صحيح و واقعي براي شما مي‌باشد.

مخاطب شما دو دسته هستند :

یکی شرکتها (دولتی و تجاری ) در صورتی که مخاطب شما فقط شرکتهای ایرانی باشند ایمیل شما بصورت گرافیکی و کاملا رسمی برای این گروه ارسال میشود .

دوم اشخاص عادی ( کاربران اینترنتی ) در صورتی که محصول و خدمات شما مخاطب گسترده ای دارد این گروه میتواند هدف ایمیلهای تبلیغاتی شما باشد .

شرکت ما پس از چندین سال تجربه  با در اختیار داشتن سرورهای قدرتمند و کامل ترین بانک ایمیل طبقه بندی شده  بر اساس موضوع  و بهترین نرم افزار در این زمینه آمادگی دارد ایمیل شما را با هر موضوعی که باشد طراحی نموده و برای هر تعداد کاربر اینترنتی که نیاز داشته باشید یکجا یا در چندین نوبت  ارسال کند .

پس از عقد قرارداد و دريافت فايل مربوط به تبليغ از متقاضی ارسال ايميل ها آغاز خواهد شد .

در حین ارسال و پس از ارسال  ایمیل , گزارش کاملی از تعداد ارسال و آدرس ايميل تمامی کسانی است که برای آنها  ایمیل ارسال شده است در اختیار کار فرما  قرار داده می شود که ایشان بتواند از مراحل ارسال خود 
 توسط ما باخبر شود  .

تعرفه ارسال
 
بسته
تعداد ارسال
هزینه (ریال)
هدایا
1
100.000
250.000
2
200.000
400.000
3
300.000
550.000
4
500.000
750.000
5
1.000.000
1.300.000
6
1.500.000
1.600.000
7
2.500.000
2.000.000
.

گروه مهندسی کامز ، آدرس : قزوین - چهاراه عمران به سمت میدان میرعماد - پلاک 5 - طبقه 3 - واحد 5 ( جنب اسانسور صعود ) تلفن : 33369345 ، پیام کوتاه : 3000874000